Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > PSP500JB-6R2
PSP500JB-6R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PSP500JB-6R2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PSP500JB-6R2
Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 5W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
3600 pcs
Product parameter
številka dela PSP500JB-6R2 Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 316170 pcs Podatkovni list PSP, PSM Series SpecPSP Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient - Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm) Serija PSP
Odpornost 6.2 Ohms Moč (Watts) 5W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety natančen opis 6.2 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound