Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > PSP700JB-470R
PSP700JB-470R
PSP700JB-470R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PSP700JB-470R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PSP700JB-470R
Proizvajalec Yageo
Opis RES 470 OHM 7W 5% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
2400 pcs
Product parameter
številka dela PSP700JB-470R Proizvajalec Yageo
Opis RES 470 OHM 7W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 123789 pcs Podatkovni list PSP, PSM Series SpecPSP Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient - Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.252" Square x 1.496" L (6.40mm x 38.00mm) Serija PSP
Odpornost 470 Ohms Moč (Watts) 7W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 470 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound