Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > PSP900KB-1R8
PSP900KB-1R8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PSP900KB-1R8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PSP900KB-1R8
Proizvajalec Yageo
Opis RES 1.8 OHM 9W 10% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela PSP900KB-1R8 Proizvajalec Yageo
Opis RES 1.8 OHM 9W 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 209490 pcs Podatkovni list PSP, PSM Series Spec
Kategorija upori Toleranca ±10%
Temperaturni koeficient - Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.354" Square x 1.496" L (9.00mm x 38.00mm) Serija PSP
Odpornost 1.8 Ohms Moč (Watts) 9W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 1.8 Ohms ±10% 9W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound