Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RE0402FRE072K2L
RE0402FRE072K2L
RE0402FRE072K2L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RE0402FRE072K2L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RE0402FRE072K2L
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 2.2K OHM 1% 1/16W 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela RE0402FRE072K2L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 2.2K OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5757695 pcs Podatkovni list RE Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija RE
Odpornost 2.2 kOhms Moč (Watts) 0.063W, 1/16W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.015" (0.37mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 2.2 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film