Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RE1206FRE07118KL
RE1206FRE07118KL
RE1206FRE07118KL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RE1206FRE07118KL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RE1206FRE07118KL
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 118K OHM 1% 1/4W 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela RE1206FRE07118KL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 118K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3601491 pcs Podatkovni list RE Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Serija RE
Odpornost 118 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 118 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film