Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RT0201FRE0763K4L
RT0201FRE0763K4L
RT0201FRE0763K4L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT0201FRE0763K4L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT0201FRE0763K4L
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 63.4K OHM 1% 1/20W 0201
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela RT0201FRE0763K4L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 63.4K OHM 1% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1485563 pcs Podatkovni list RT Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0201
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija RT
Odpornost 63.4 kOhms Moč (Watts) 0.05W, 1/20W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 63.4 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film Sestava Thin Film