Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RT0402BRE0723K2L
RT0402BRE0723K2L
RT0402BRE0723K2L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT0402BRE0723K2L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT0402BRE0723K2L
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 23.2KOHM 0.1% 1/16W 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs30000 pcs50000 pcs
Product parameter
številka dela RT0402BRE0723K2L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 23.2KOHM 0.1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1558477 pcs Podatkovni list RT Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija RT
Odpornost 23.2 kOhms Moč (Watts) 0.063W, 1/16W