Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RT0402FRE071K74L
RT0402FRE071K74L
RT0402FRE071K74L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT0402FRE071K74L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT0402FRE071K74L
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1.74K OHM 1% 1/16W 0402
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela RT0402FRE071K74L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1.74K OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2980643 pcs Podatkovni list RT Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0402
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija RT
Odpornost 1.74 kOhms Moč (Watts) 0.063W, 1/16W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.014" (0.35mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.74 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Sestava Thin Film