Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RT0603CRE07787RL
RT0603CRE07787RL
RT0603CRE07787RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT0603CRE07787RL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT0603CRE07787RL
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 787 OHM 0.25% 1/10W 0603
Product parameter
številka dela RT0603CRE07787RL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 787 OHM 0.25% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1459767 pcs Podatkovni list RT Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.25%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija RT
Odpornost 787 Ohms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 787 Ohms ±0.25% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Sestava Thin Film