Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RT0603FRE071K27L
RT0603FRE071K27L
RT0603FRE071K27L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT0603FRE071K27L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT0603FRE071K27L
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1.27K OHM 1% 1/10W 0603
Product parameter
številka dela RT0603FRE071K27L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1.27K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4093692 pcs Podatkovni list RT Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0603
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija RT
Odpornost 1.27 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.27 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Sestava Thin Film