Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RT0805BRD07124KL
RT0805BRD07124KL
RT0805BRD07124KL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT0805BRD07124KL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT0805BRD07124KL
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 124K OHM 0.1% 1/8W 0805
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela RT0805BRD07124KL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 124K OHM 0.1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1054006 pcs Podatkovni list RT Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±25ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RT
Odpornost 124 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W