Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RT0805CRC07787RL
RT0805CRC07787RL
RT0805CRC07787RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT0805CRC07787RL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT0805CRC07787RL
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 787 OHM 0.25% 1/8W 0805
Product parameter
številka dela RT0805CRC07787RL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 787 OHM 0.25% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 886293 pcs Podatkovni list RT Series Datasheet
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 0.125W, 1/8W Napetost - razčlenitev 0805
Debelina (maks.) ±15ppm/°C Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RT RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca RT0805CRC07787RL
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Moisture Resistant
FIFO's 2 Razširjen opis 787 Ohm ±0.25% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thin Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.25% Opis RES SMD 787 OHM 0.25% 1/8W 0805