Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RT0805CRE072K7L
RT0805CRE072K7L
RT0805CRE072K7L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT0805CRE072K7L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT0805CRE072K7L
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 2.7K OHM 0.25% 1/8W 0805
Product parameter
številka dela RT0805CRE072K7L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 2.7K OHM 0.25% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1124138 pcs Podatkovni list RT Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.25%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 0805
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija RT
Odpornost 2.7 kOhms Moč (Watts) 0.125W, 1/8W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.7 kOhms ±0.25% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Sestava Thin Film