Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RT1206DRD07604RL
RT1206DRD07604RL
RT1206DRD07604RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT1206DRD07604RL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT1206DRD07604RL
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 604 OHM 0.5% 1/4W 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela RT1206DRD07604RL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 604 OHM 0.5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1973048 pcs Podatkovni list RT Series Datasheet
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 0.25W, 1/4W Napetost - razčlenitev 1206
Debelina (maks.) ±25ppm/°C Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija RT RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca RT1206DRD07604RL
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Moisture Resistant
FIFO's 2 Razširjen opis 604 Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.5% Opis RES SMD 604 OHM 0.5% 1/4W 1206