Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RT1210CRE0741R2L
RT1210CRE0741R2L
RT1210CRE0741R2L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT1210CRE0741R2L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT1210CRE0741R2L
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 41.2 OHM 0.25% 1/4W 1210
Product parameter
številka dela RT1210CRE0741R2L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 41.2 OHM 0.25% 1/4W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 406878 pcs Podatkovni list RT Series Datasheet
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 0.25W, 1/4W Napetost - razčlenitev 1210
Debelina (maks.) ±50ppm/°C Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serija RT RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca RT1210CRE0741R2L
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Moisture Resistant
FIFO's 2 Razširjen opis 41.2 Ohm ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Moisture Resistant Thin Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.25% Opis RES SMD 41.2 OHM 0.25% 1/4W 1210