Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RT1210CRE0756RL
RT1210CRE0756RL
RT1210CRE0756RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT1210CRE0756RL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT1210CRE0756RL
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 56 OHM 0.25% 1/4W 1210
Product parameter
številka dela RT1210CRE0756RL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 56 OHM 0.25% 1/4W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 403526 pcs Podatkovni list RT Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.25%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1210
Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) Serija RT
Odpornost 56 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 56 Ohms ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film Sestava Thin Film