Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RT2010DKE0723K7L
RT2010DKE0723K7L
RT2010DKE0723K7L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT2010DKE0723K7L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT2010DKE0723K7L
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 23.7K OHM 0.5% 1/2W 2010
Product parameter
številka dela RT2010DKE0723K7L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 23.7K OHM 0.5% 1/2W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 260413 pcs Podatkovni list RT Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.5%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2010
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Serija RT
Odpornost 23.7 kOhms Moč (Watts) 0.5W, 1/2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2010 (5025 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 23.7 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film Sestava Thin Film