Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RT2512CKB072K1L
RT2512CKB072K1L
RT2512CKB072K1L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT2512CKB072K1L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT2512CKB072K1L
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 2.1K OHM 0.25% 3/4W 2512
Product parameter
številka dela RT2512CKB072K1L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 2.1K OHM 0.25% 3/4W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 183959 pcs Podatkovni list RT Series Datasheet
Kategorija upori Voltage Rating - AC -
Napetost - delo 0.75W, 3/4W Napetost - razčlenitev 2512
Debelina (maks.) ±10ppm/°C Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Serija RT RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca RT2512CKB072K1L
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Moisture Resistant
FIFO's 2 Razširjen opis 2.1k Ohm ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.25% Opis RES SMD 2.1K OHM 0.25% 3/4W 2512