Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > RT2512CKB073K3L
RT2512CKB073K3L
RT2512CKB073K3L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT2512CKB073K3L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT2512CKB073K3L
Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 3.3K OHM 0.25% 3/4W 2512
Product parameter
številka dela RT2512CKB073K3L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 3.3K OHM 0.25% 3/4W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 146305 pcs Podatkovni list RT Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±0.25%
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 2512
Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) Serija RT
Odpornost 3.3 kOhms Moč (Watts) 0.75W, 3/4W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2512 (6432 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 3.3 kOhms ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film Sestava Thin Film