Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > EZ80F91NA050SC
EZ80F91NA050SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EZ80F91NA050SC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EZ80F91NA050SC
Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 256KB FLASH 144BGA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4045 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela EZ80F91NA050SC Proizvajalec Zilog
količina Na voljo 4045 pcs Podatkovni list EZ80F91 MCU Specification
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Hitrost 50MHz Serija eZ80® Acclaim!®
Velikost RAM-a 16K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 144-LBGA
Druga imena 269-3251 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število I / O 32
Velikost EEPROM - natančen opis eZ80 eZ80® Acclaim!® Microcontroller IC 8-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH