Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Mikroprocesorji > Z84C0010VEC00TR
Z84C0010VEC00TR
Z84C0010VEC00TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Z84C0010VEC00TR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Z84C0010VEC00TR
Proizvajalec Zilog
Opis IC MPU Z80 10MHZ 44PLCC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5493 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela Z84C0010VEC00TR Proizvajalec Zilog
Opis IC MPU Z80 10MHZ 44PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5493 pcs Podatkovni list Z8400, 84C00 BriefZ8400, Z84C00 Specification
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - V / I 5.0V
USB - Paket naprave za dobavitelja 44-PLCC
Hitrost 10MHz Serija Z80
Varnostne funkcije - SATA -
RAM kontrolorji - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 44-LCC (J-Lead) delovna temperatura -40°C ~ 100°C (TA)
Število jezov / širina vodila 1 Core, 8-Bit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Grafično pospeševanje No
Ethernet - Krmilniki zaslona in vmesnika -
natančen opis Z80 Microprocessor IC Z80 1 Core, 8-Bit 10MHz 44-PLCC Core procesor Z80