Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > Z8F021AQB020EC
Z8F021AQB020EC
Z8F021AQB020EC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Z8F021AQB020EC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Z8F021AQB020EC
Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 58277 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
616 pcs
Product parameter
številka dela Z8F021AQB020EC Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 58277 pcs Podatkovni list Z8 Encore! XP F082A Series
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja 8-QFN (5x6) Hitrost 20MHz
Serija Encore!® XP® Velikost RAM-a 512 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 2KB (2K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 8-VDFN Exposed Pad Druga imena 269-3656
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 6 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM 64 x 8 natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH 8-QFN (5x6)