Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > Z8F041APH020EC
Z8F041APH020EC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Z8F041APH020EC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Z8F041APH020EC
Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20DIP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 6018 pcs
Product parameter
številka dela Z8F041APH020EC Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 6018 pcs Podatkovni list Z8 Encore! XP F082A Series
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V
Hitrost 20MHz Serija Encore!® XP®
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Druga imena 269-3360 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število I / O 17
Velikost EEPROM 128 x 8 natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH