Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > Z8F6402VS020SC
Z8F6402VS020SC
Z8F6402VS020SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Z8F6402VS020SC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Z8F6402VS020SC
Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 68PLCC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5587 pcs
Product parameter
številka dela Z8F6402VS020SC Proizvajalec Zilog
količina Na voljo 5587 pcs Podatkovni list Z8F640x/480x/320x/240x/160x Specification
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Hitrost 20MHz Serija Encore!®
Velikost RAM-a 4K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 68-LCC (J-Lead)
Druga imena 269-3152 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število I / O 46
Velikost EEPROM - natančen opis eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH