Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Vgrajeni - Microcontrollers > Z8PE002PZ010SC
Z8PE002PZ010SC
Z8PE002PZ010SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi Z8PE002PZ010SC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela Z8PE002PZ010SC
Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 512B OTP 18DIP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4803 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela Z8PE002PZ010SC Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 512B OTP 18DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V
Hitrost 10MHz Serija Z8® Plus
Velikost RAM-a 64 x 8 Vrsta pomnilnika programa OTP
Velikost pomnilnika programa 512B (512 x 8) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Druga imena 269-1130 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število I / O 14
Velikost EEPROM - natančen opis Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 512B (512 x 8) OTP