Domov > Izdelki > Trakovi, lepila, materiali > trak > 12-5-4432B
12-5-4432B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 12-5-4432B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 12-5-4432B
Proizvajalec 3M (TC)
Opis TAPE FOAM DBL COAT VINYL 12"X5YD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 12-5-4432B Proizvajalec 3M (TC)
Opis TAPE FOAM DBL COAT VINYL 12"X5YD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5566 pcs Podatkovni list 4432,16,08 Series
Kategorija Trakovi, lepila, materiali Debelina - nosilec, nosilec -
Debelina 0.031" (31 mils, 0.787mm) 1/32" Termična odpornost PVC (Poly Vinyl Chloride)
Širina traku - maks - Vrsta traku -
Trak je vključen Double Coated, Double Sided Ščitenje 15' (4.6m) 5 yds
Serija 4432B Velikost vijaka Acrylic, 430
RoHS Status Roll Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna debelina 12.00" (304.80mm) 1' Številka izdelka proizvajalca 12-5-4432B