Domov > Izdelki > Trakovi, lepila, materiali > trak > 12-5-4466B
12-5-4466B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 12-5-4466B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 12-5-4466B
Proizvajalec 3M
Opis TAPE DBL COATED BLACK 12"X 5YDS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela 12-5-4466B Proizvajalec 3M
Opis TAPE DBL COATED BLACK 12"X 5YDS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1078 pcs Podatkovni list 4462,66,92,96(B,W) Series Datasheet
Kategorija Trakovi, lepila, materiali Premer 12.00" (304.80mm)
Uporaba Holding, Joining, Mounting Debelina - nosilec, nosilec -
Debelina - lepilo - Debelina 0.0630" (63.0 mils, 1.600mm) 1/16"