Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > 81100-660403-RB
81100-660403-RB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 81100-660403-RB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 81100-660403-RB
Proizvajalec 3M
Opis 4WALL TRIPOLARIZ HEADER 100 CONT
(v ameriških dolarjih)
900 pcs
Product parameter
številka dela 81100-660403-RB Proizvajalec 3M
Opis 4WALL TRIPOLARIZ HEADER 100 CONT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7029 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija 810
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Tray Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 00051111779071
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 100 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Višina izolacije 0.405" (10.29mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Board Lock
Tip pritrjevanja Latch Lock/Eject Hooks, Long natančen opis Connector Header Through Hole 100 position 0.050" (1.27mm)
Trenutna ocena 0.75A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.143" (3.63mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.140" (3.56mm)