Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > 81100-M00203
81100-M00203
81100-M00203
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 81100-M00203 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 81100-M00203
Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 100POS R/A 4ROW SLD
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4548 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 81100-M00203 Proizvajalec 3M
Opis CONN HEADER 100POS R/A 4ROW SLD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4548 pcs Podatkovni list 810 Series
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Cable/Wire
Oklepanje Shrouded - 4 Wall Serija 810
Razmik med vrsticami - parjenje 0.100" (2.54mm) Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta -
Druga imena 05113827977
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Število vrstic - Število naloženih pozicij All
Število pozicij 100 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Izolacijski material Liquid Crystal Polymer (LCP) Višina izolacije 0.310" (7.87mm)
Barva izolacije Natural Ingress Protection -
Lastnosti Board Lock Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole, Right Angle 100 position 0.050" (1.27mm) Trenutna ocena 0.5A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post -
Dolžina kontakta - parjenje 0.140" (3.56mm) Stik s fino debelino - post -