953218-2000-AR-PR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 953218-2000-AR-PR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 953218-2000-AR-PR
Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 18POS 2MM VERT SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 953218-2000-AR-PR Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 18POS 2MM VERT SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5950 pcs Podatkovni list 95x Series Datasheet9532xx-20x0-AR-xx Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 1000VDC
Prekinitev Solder Style Board to Board
Serija 953 Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena 0 00 51111 04419 3
9532182000ARPR
DE500030627
S0 00 51111 04419 3
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 18 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Thermoplastic Višina izolacije 0.169" (4.30mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Pick and Place Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 18 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post -
Stik s fino debelino - post 40.0µin (1.02µm) Končna debelina - parjenje Flash
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Bottom or Top Entry Aplikacije -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:95322
  • Proizvajalci:Desco
  • Opis:CORD NO DOUBT 4MM SKT 12'