953222-2000-AR-PR
953222-2000-AR-PR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 953222-2000-AR-PR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 953222-2000-AR-PR
Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 22POS 2MM VERT SMD
Product parameter
številka dela 953222-2000-AR-PR Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 22POS 2MM VERT SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5205 pcs Podatkovni list 95x Series Datasheet9532xx-20x0-AR-xx Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 1000VDC
Prekinitev Solder Style Board to Board
Serija 953 Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Cut Tape (CT)
Druga imena 3M9269CT delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 22 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Thermoplastic Višina izolacije 0.169" (4.30mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti Pick and Place Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 22 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Female Socket Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post -
Stik s fino debelino - post 40.0µin (1.02µm) Končna debelina - parjenje Flash
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Bottom or Top Entry Aplikacije -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
953226-2000-AR-PR Image
953220-2000-AR-PR Image
  • del #:95322
  • Proizvajalci:Desco
  • Opis:CORD NO DOUBT 4MM SKT 12'