P50-030S-R1-EA
P50-030S-R1-EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi P50-030S-R1-EA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela P50-030S-R1-EA
Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 30POS STR .050" GOLD
(v ameriških dolarjih)
208 pcs
Product parameter
številka dela P50-030S-R1-EA Proizvajalec 3M
Opis CONN SOCKET 30POS STR .050" GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 21349 pcs Podatkovni list
Kategorija Priključki, Interconnects Serija Pak 50, P50
Višina tona 0.050" (1.27mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 0-00-51111-73858-0
P50030SR1EA
Število vrstic 2
Število pozicij 30 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mated Stacking Heights -
Višina nad ploščo 0.421" (10.70mm) Lastnosti Board Lock, Flange
natančen opis 30 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold Stopite v stik s finišno debelino 10.0µin (0.25µm)