P50-034P-R1-EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi P50-034P-R1-EA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela P50-034P-R1-EA
Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 34POS STR .050" GLD
(v ameriških dolarjih)
210 pcs
Product parameter
številka dela P50-034P-R1-EA Proizvajalec 3M
Opis CONN PLUG 34POS STR .050" GLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 23068 pcs Podatkovni list P50 Series
Kategorija Priključki, Interconnects Serija Pak 50, P50
RoHS Status Bulk Druga imena 80000922486
Število vrstic 2 Število pozicij 34
Število vodnikov 0.050" (1.27mm) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca P50-034P-R1-EA Dolžina - objava (parjenje) -
Višina nad ploščo 0.421" (10.70mm) Lastnosti Board Lock, Flange
Razširjen opis 34 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Opis CONN PLUG 34POS STR .050" GLD