SPD08-180-L-RB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SPD08-180-L-RB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SPD08-180-L-RB
Proizvajalec 3M
Opis CONN PCI EXP FEMALE 180POS 0.031
(v ameriških dolarjih)
900 pcs
Product parameter
številka dela SPD08-180-L-RB Proizvajalec 3M
Opis CONN PCI EXP FEMALE 180POS 0.031 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9983 pcs Podatkovni list SPD08 Series DrawingSPD08 Series OverviewSPD08 Brief
Kategorija Priključki, Interconnects Prekinitev Solder
Serija SPD08 Preberite Dual
Višina tona 0.031" (0.80mm) Pakiranje Tray
Druga imena 7100076890
XF003826906
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vrstic 2 Število pozicij / Bay / Row -
Število pozicij 180 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija Liquid Crystal Polymer (LCP)
Spol Female Flange Feature -
Lastnosti Latches Vrsta kontakta -
Kontaktni material Copper Alloy Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm)
Obrnite se na Dokončaj Gold Barva Black
Vrsta kartice PCI Express™ Debelina kartice 0.062" (1.57mm)