SPD08-200-L-RB
SPD08-200-L-RB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SPD08-200-L-RB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SPD08-200-L-RB
Proizvajalec 3M
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 200POS .031
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs300 pcs600 pcs
Product parameter
številka dela SPD08-200-L-RB Proizvajalec 3M
Opis CONN EDGE DUAL FMALE 200POS .031 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9967 pcs Podatkovni list SPD08 Series DrawingSPD08 Series OverviewSPD08 Brief
Kategorija Priključki, Interconnects Prekinitev Solder
Serija SPD08 Preberite Dual
Višina tona 0.031" (0.80mm) Pakiranje Tray