Domov > Izdelki > Optoelektronika > Prikaz Moduli - LCD, OLED, grafični > GEN4-IOD-24T
GEN4-IOD-24T
GEN4-IOD-24T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GEN4-IOD-24T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GEN4-IOD-24T
Proizvajalec 4D Systems
Opis DISPLAY LCD RES WIFI 2.4"
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela GEN4-IOD-24T Proizvajalec 4D Systems
Opis DISPLAY LCD RES WIFI 2.4" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2789 pcs Podatkovni list GEN4-IOD-24T,28T,32T
Kategorija Optoelektronika Ogled območja 36.72mm W x 48.96mm H
Zaslon na dotik Resistive Serija gen4-IoD
Druga imena 1613-1379 Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Wi-Fi
Grafična barva Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixels 240 x 320 Dot Pitch 0.15mm W x 0.15mm H
Vrsta zaslona TFT - Color Način prikaza Transmissive
Diagonalna velikost zaslona 2.4" (60.96mm) natančen opis Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Wi-Fi 2.4" (60.96mm) 240 x 320