GEN4-IOD-28T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GEN4-IOD-28T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | GEN4-IOD-28T |
|---|---|
| Proizvajalec | 4D Systems |
| Opis | DISPLAY LCD RES WIFI 2.8" |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | GEN4-IOD-28T | Proizvajalec | 4D Systems |
|---|---|---|---|
| Opis | DISPLAY LCD RES WIFI 2.8" | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 2378 pcs | Podatkovni list | GEN4-IOD-24T,28T,32T |
| Kategorija | Optoelektronika | Ogled območja | 43.20mm W x 57.60mm H |
| Zaslon na dotik | Resistive | Serija | gen4-IoD |
| Druga imena | 1613-1380 | Proizvajalec Standardni čas vodenja | 4 Weeks |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vmesnik | Wi-Fi |
| Grafična barva | Red, Green, Blue (RGB) | Dot Size | - |
| Dot Pixels | 240 x 320 | Dot Pitch | 0.18mm W x 0.18mm H |
| Vrsta zaslona | TFT - Color | Način prikaza | Transmissive |
| Diagonalna velikost zaslona | 2.8" (71.12mm) | natančen opis | Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Wi-Fi 2.8" (71.12mm) 240 x 320 |