MAC12HCM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MAC12HCM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | MAC12HCM |
|---|---|
| Proizvajalec | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Opis | TRIAC 600V 12A TO220AB |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | MAC12HCM | Proizvajalec | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Opis | TRIAC 600V 12A TO220AB | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS |
| količina Na voljo | 5810 pcs | Podatkovni list | MAC12HCDG, MG, NG |
| Kategorija | Diskretnih polprevodniških proizvodov | Stanje napetosti - izklop | 600V |
| Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) | 1.5V | Tip Triac | Standard |
| Paket naprave za dobavitelja | TO-220AB | Serija | - |
| Pakiranje | Tube | Paket / primer | TO-220-3 |
| delovna temperatura | -40°C ~ 125°C (TJ) | Tip montaže | Through Hole |
| natančen opis | TRIAC Standard 600V 12A Through Hole TO-220AB | Tok - stanje (On (RMS)) (Max) | 12A |
| Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) | 100A @ 60Hz | Tok - Zadrži (Ih) (Max) | 60mA |
| Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) | 50mA | Konfiguracija | Single |