Domov > Izdelki > stikala > otipljivi stikala > ADTSM62KSVTR
ADTSM62KSVTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ADTSM62KSVTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ADTSM62KSVTR
Proizvajalec APEM Inc.
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
(v ameriških dolarjih)
1800 pcs
Product parameter
številka dela ADTSM62KSVTR Proizvajalec APEM Inc.
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 208692 pcs Podatkovni list ADTS(6,M), AKTSC6 Series
Kategorija stikala Sklop zaključka Gull Wing
Preklopi potovanje 0.25mm Funkcija stikala Off-Mom
Serija ADTS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Okvir 6.20mm x 6.20mm delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Operativna sila 100gf Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Osvetlitev Non-Illuminated
Lastnosti Tactile Feedback natančen opis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Kontaktna ocena @ Napetost 0.05A @ 12VDC Circuit SPST-NO
Tip aktuatorja Standard Orientacija pogona Top Actuated
Material aktuatorja Polyamide (PA), Nylon Dolžina aktuatorja, desni kot -
Višina pogona iz PCB, navpično 5.00mm