Domov > Izdelki > stikala > otipljivi stikala > ADTSM62NVTR
ADTSM62NVTR
ADTSM62NVTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ADTSM62NVTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ADTSM62NVTR
Proizvajalec APEM Inc.
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela ADTSM62NVTR Proizvajalec APEM Inc.
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 113377 pcs Podatkovni list ADTS(6,M), AKTSC6 Series
Kategorija stikala Sklop zaključka Gull Wing
Preklopi potovanje 0.25mm Funkcija stikala Off-Mom
Serija ADTS Pakiranje Original-Reel®
Okvir 6.20mm x 6.20mm Druga imena 679-2382-6
delovna temperatura -25°C ~ 70°C Operativna sila 160gf
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti Tactile Feedback
natančen opis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount Kontaktna ocena @ Napetost 0.05A @ 12VDC
Circuit SPST-NO Tip aktuatorja Standard
Orientacija pogona Top Actuated Material aktuatorja Polyamide (PA), Nylon
Dolžina aktuatorja, desni kot - Višina pogona iz PCB, navpično 5.00mm