Domov > Izdelki > stikala > stikala z gumbom > IFS3Z1AD7/100
IFS3Z1AD7/100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IFS3Z1AD7/100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IFS3Z1AD7/100
Proizvajalec APEM Inc.
Opis SWITCH PUSH SPST-NO 0.4A 32V
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela IFS3Z1AD7/100 Proizvajalec APEM Inc.
Opis SWITCH PUSH SPST-NO 0.4A 32V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5675 pcs Podatkovni list IF Series Datasheet
Kategorija stikala Voltage Rating - DC 50V
Voltage Rating - AC 32V Tip Standard
Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Funkcija stikala Off-Mom
Serija IF Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia
Pakiranje Bulk Druga imena IFS3Z1AD7100
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 1,000,000 Cycles
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 500,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Front Trenutna ocena 400mA (AC), 100mA (DC)