Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > IFSC0806AZER4R7M01
IFSC0806AZER4R7M01
IFSC0806AZER4R7M01
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IFSC0806AZER4R7M01 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IFSC0806AZER4R7M01
Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 4.7UH 900MA 398 MOHM
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
številka dela IFSC0806AZER4R7M01 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 4.7UH 900MA 398 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 246571 pcs Podatkovni list IFSC-0806AZ-01
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip -
Toleranca ±20% Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Ščitenje Shielded