Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 02016D225MAT2A
02016D225MAT2A
02016D225MAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 02016D225MAT2A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 02016D225MAT2A
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0201
(v ameriških dolarjih)
15000 pcs
Product parameter
številka dela 02016D225MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 319109 pcs Podatkovni list Ceramic Chip Capacitor CatalogX5R Dielectric Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.016" (0.40mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
Druga imena 478-10042-2 delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2.2µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije General Purpose