Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 02016D472MAT2A
02016D472MAT2A
02016D472MAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 02016D472MAT2A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 02016D472MAT2A
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 4700PF 6.3V X5R 0201
(v ameriških dolarjih)
15000 pcs
Product parameter
številka dela 02016D472MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 4700PF 6.3V X5R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 654235 pcs Podatkovni list Ceramic Chip Capacitor CatalogX5R Dielectric Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 4700pF