Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 05085C102MAT2W
05085C102MAT2W
05085C102MAT2W
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 05085C102MAT2W z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 05085C102MAT2W
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 50V X7R 0508
Product parameter
številka dela 05085C102MAT2W Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 50V X7R 0508 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 190484 pcs Podatkovni list Low Inductance Capacitors (RoHS)
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.040" (1.02mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0508 (1220 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 1000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric) Zmogljivost 1000pF