Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 05085C103MAT2W
05085C103MAT2W
05085C103MAT2W
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 05085C103MAT2W z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 05085C103MAT2W
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 50V X7R 0508
Product parameter
številka dela 05085C103MAT2W Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 50V X7R 0508 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 207598 pcs Podatkovni list Low Inductance Capacitors (RoHS)
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 50V Toleranca 10000pF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Bypass, Decoupling
Ocene - Polarizacija 0508 (1220 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca 05085C103MAT2W
Vodilni stil 0.040" (1.02mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL (Reverse Geometry) Stopnja napak -
Razširjen opis 10000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%