Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 05085C223MAT2V
05085C223MAT2V
05085C223MAT2V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 05085C223MAT2V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 05085C223MAT2V
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.022UF 50V X7R 0508
Product parameter
številka dela 05085C223MAT2V Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.022UF 50V X7R 0508 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 166825 pcs Podatkovni list Low Inductance Capacitors (RoHS)
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.030" (0.76mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0508 (1220 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
natančen opis 0.022µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric) Zmogljivost 0.022µF