Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 05086C474MAT2V
05086C474MAT2V
05086C474MAT2V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 05086C474MAT2V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 05086C474MAT2V
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0508
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 05086C474MAT2V Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.47UF 6.3V X7R 0508 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4194 pcs Podatkovni list Low Inductance Capacitors (RoHS)
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.030" (0.76mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0508 (1220 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL (Reverse Geometry)
Stopnja napak - natančen opis 0.47µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije Bypass, Decoupling