Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > 05086C684MAT2A
05086C684MAT2A
05086C684MAT2A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 05086C684MAT2A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 05086C684MAT2A
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.68UF 6.3V X7R 0508
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela 05086C684MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.68UF 6.3V X7R 0508 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 127801 pcs Podatkovni list Low Inductance Capacitors (RoHS)
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm)
Serija - Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0508 (1220 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL (Reverse Geometry) natančen opis 0.68µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije Bypass, Decoupling