Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > TAP104K035DTW
TAP104K035DTW
TAP104K035DTW
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TAP104K035DTW z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TAP104K035DTW
Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 0.1UF 35V 10% RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1500 pcs
Product parameter
številka dela TAP104K035DTW Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 0.1UF 35V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 246762 pcs Podatkovni list TAP Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Tip Conformal Coated Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.177" Dia (4.50mm) Serija TAP
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Koda proizvajalca A Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 26 Ohm
natančen opis 0.1µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 26 Ohm Zmogljivost 0.1µF